tren

Biz kimiz? (DDM - Dijital Dönüşüm Merkezi)

1999 yılında 2 kişi ile kurulup bugun kadrosunu genişleterek hizmetlerine hızla devam eden bir bilişim sistemidir. Geçen zaman zarfında sürekli kendini geliştirmiş ve insanlara bilgi yükleyerek temasa geçen herkesin bilgi birikiminin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Bu güne kadar yaptığı ve yaydığı bir çok program, döküman, web içerik vs gibi materyallerle bunu fazlasıyla kanıtlamış ve sağlamlaştırmıştır. DDM bünyesindeki kişiler genelde farklı meslek sahibi profesyonellerdir. Ve internet dünyasında bir çok büyük kuruluşun uzak durduğu sistemlerin geliştirilmesinde çaba sarf ederek büyük gelişmeler ve hizmetler vermeye çalışmaktadırlar.

 

VİZYONUMUZ : Gelişen internet ve bilişim sektöründe arayış içinde olan herkese başka bir kaynaktan edinemeyecekleri özel bilgi ve birikimler sunarak bu sektörde kişi ve kurumlara çözüm üreten ve kendi kendine yetebilen bir sistem oluşturmaktır.

 

MİSYONUMUZ : Kişi ve kurumlara bir çok internet devinin yardımcı olamayacağı bazı özel konularda profesyonel hizmet ve servis sağlayarak yardımcı olmaktır. Internet dünyasında uzun mesafeleri profesyonel hizmetlerimizle kısa sürede ilerleyebilirsiniz.

 

HEDEF KİTLEMİZ : En kısa yoldan aradığı kaliteli ve özel hizmetlere ulaşmak isteyen bilinçli internet kullanıcısı kişi ve kurumlardır.

 

NEDEN DDM: Çünkü DDM sizlere sunduğu hizmetleri Bilişim sektöründe başka bir firma yada kurum sağlayamaz ve DDM oluşturan sistem yapılandırmasında herkes işini severek ve saygı duyarak yapar. Aynı zaman da DDM bünyesindeki herkes kendi alanında Profesyoneldir. Amacınıza kısa yoldan ulaşmak için bir profesyonelden yardım alırsanız hedefinize ulaşırken rakiplerinize karşı üstünlük sağlamış olursunuz.

 

SON SÖZ; Ülke olarak bilişim alanında yapılan çalışmaların halkımızın eğitim ve kültürel durumları göz önüne alındığında yetersiz kalmaktadır. DDM olarak ülkemizin bilişim ve teknoloji alanına bir nebze katkıda bulunuyor isek ne mutlu bize. Şu anda mevcut çalışma ve hizmetlerin çoğunluğu mali bir çıkar beklemeksizin sunulmaktadır.